Poznaj dietę pudełkową od Apet’eat!

Dieta pudełkowa – opinie wyrażane przez osoby, które chciałyby rozpocząć przygodę z tego typu żywieniem są pozytywne. Bo kto nie chciałby jeść zdrowo i smacznie, nie martwiąc się przy tym zakupami oraz gotowaniem? Dieta w pudełku to rozwiązanie Twoich wszystkich dylematów żywieniowych!

Poznaj ofertę cateringu Apet’eat

Dieta pudełkowa – duży wydatek czy oszczędność?

W świadomości potencjalnych klientów jedyną przeszkodą dla urzeczywistnienia marzeń o smacznych posiłkach dostarczanych prosto do domu jest ich cena. Czy catering pudełkowy jest rzeczywiście dużo droższy niż codzienne zakupy i gotowanie?

Catering pudełkowy to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne. Codziennie tracimy cenne godziny na dojazd do pracy oraz powrót do domu stojąc w korkach. Potem zmęczeni i głodni stoimy w kolejce do kasy w supermarkecie. Mieszkając w dużym mieście, mamy dużo mniej wolnego czasu na życie prywatne oraz dbanie o własne zdrowie, dlatego coraz częściej decydujemy się na inne formy żywienia takie jak np. dieta w pudełku.

Dieta pudełkowa pozwala odzyskać godziny, które normalnie przeznaczylibyśmy na zakupy i gotowanie. Oszczędzamy jednak nie tylko czas. Płacąc za różnorodne, zbilansowane posiłki dostarczane do domu lub pracy, unikamy wydatków, które musielibyśmy ponieść, przygotowując posiłki samodzielnie.

Zobacz, jakie oszczędności gwarantuje dieta w pudełku:

  • oszczędzasz wodę, prąd i gaz,
  • kiedy nie masz pomysłu i ochoty na gotowanie, nie wydajesz pieniędzy na jedzenie „na mieście”,
  • nie wyrzucasz produktów, które zawieruszyły się w Twojej lodówce i przeterminowały.

Jeśli podsumujemy codzienne kwoty, jakie przeznaczamy na zakupy oraz wypady na lunch lub obiad i przeanalizujemy czas tracony na gotowanie oraz zmywanie, okazuje się, że dieta pudełkowa jest bardziej opłacalna, niż można byłoby sądzić.

Catering pudełkowy prosto od specjalistów

Osoby, które pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe z przyczyn zdrowotnych lub w celu zrzucenia zbędnych kilogramów, zauważą,że planowanie posiłków, zakupy i gotowanie zajmuje im jeszcze więcej czasu. Nietrudno jest przeżyć dzień na zjedzonych w biegu przypadkowych posiłkach. Za każdym rogiem znajdziemy przecież budkę z kebabem, a w sklepie spożywczym drożdżówkę. Problem pojawia się w momencie, kiedy zależy nam na zbilansowanej diecie, która dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych i pozwoli osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Na szczęście jest dieta pudełkowa!

Do skomponowania menu, które umożliwia zdrowe i bezpieczne chudnięcie bez efektu jojo, potrzebna jest wiedza ekspertów. Rozwiązaniem jest wizyta u dietetyka, który dopasuje plan żywieniowy do naszych potrzeb. W trakcie kuracji zaleca się regularne konsultacje ze specjalistą. Zmiana nawyków żywieniowych z dietetykiem generuje jednak dodatkowe koszty, które mogą sięgać kilkuset złotych miesięcznie. A posiłki ostatecznie i tak musimy przygotować samodzielnie.

Nasza dieta w pudełku jest usługą, w której zakres wchodzi również bezpłatne wsparcie ekspertów. Dietetycy Apet’eat dbają o to, aby posiłki były przygotowywane zgodnie z aktualną wiedzą żywieniową, dostarczały wszystkich niezbędnych składników odżywczych, były różnorodne i smaczne. Dzięki wstępnemu wywiadowi, eksperci dopasują kaloryczność oraz skład diety do wymagań Twojego organizmu. Zawsze są też otwarci na ewentualne pytania i sugestie.

Dieta pudełkowa to nie tylko najlepsza metoda na apetyczne posiłki. Zyskujesz czas, oszczędzasz na zbędnych wydatkach i otrzymujesz opiekę ekspertów, którym zależy na Twoim zdrowiu.

Dominika Łuczak
Dietetyk i Konsultant Klienta Apet’eat

dieta_ucznia

Dodaj komentarz