Katering dietetyczny – Twoje menu stworzone przez ekspertów

Katering dietetyczny – czyli jaki? Wielu osobom usługa kateringu dietetycznego kojarzy się głównie z odchudzaniem. I słusznie – korzystanie z diety pudełkowej z dostawą ułatwia skuteczną walkę z kilogramami, ponieważ menu komponowane jest przez specjalistów. Odchudzanie jest jednak tylko jednym z celów, jakie stawiają sobie klienci kateringu dietetycznego. Wbrew obiegowej opinii, usługa lunch box kierowana jest bowiem do wszystkich, którzy chcą odżywiać się – po prostu – zdrowo.

Odpowiadając na postawione na początku pytanie, przymiotnik „dietetyczny” będzie więc oznaczał „oparty o aktualną wiedzę z dziedziny zdrowego żywienia i rekomendacje specjalistów”. Decydując się na ofertę danej firmy kateringowej warto przede wszystkim zwrócić uwagę na zatrudnienie w niej ekspertów. To dzięki zespołowi dietetyków, którzy opracowują menu mamy pewność, że będziemy jeść „dietetycznie”, czyli „zdrowo”.

Usługa cateringu dietetycznego będzie zatem doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób, które chcą schudnąć, unikając typowego dla drakońskich diet efektu jo-jo, jak również dla intensywnie trenujących sportowców. Skorzystają z niej także zapracowani mieszkańcy Warszawy, którzy nie mają czasu gotować, ale nie chcą wchodzić na zgubną ścieżkę jedzenia w biegu, od przypadku do przypadku, opierając swoje menu na daniach z fastfoodu.

Wszyscy, którzy chcą jeść nie tylko smacznie, ale również mieć pewność, że ich posiłki są doskonale zbilansowane i dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych mogą polegać na usłudze kateringu, o ile określenie „dietetyczny” oznacza rzeczywiście „tworzony przez dietetyków”.

***

Mieszkańcy Warszawy mają obecnie ogromny wybór usług taniego kateringu dietetycznego. Pamiętajmy jednak, że oprócz estetycznego opakowania, terminowych dostaw, zdolnego i kreatywnego kucharza, zawsze dostępnej i gotowej do pomocy obsługi klienta, kluczowym elementem jest merytoryczny udział i stałe wsparcie ekspertów od zdrowego żywienia.

 

Porady Apet’eat

Dominika Łuczak
Dietetyk i Konsultant Klienta Apet’eat

Porady Apet'eat catering dietetyczny Warszawa

Dodaj komentarz