Apet’eat to odpowiedź na zróżnicowane potrzeby żywieniowe naszych klientów. Układamy dedykowane diety, które spełniają Twoje oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy wie, jak powinno wyglądać idealnie odżywianie, dlatego zamawiając nasz zdrowy catering dietetyczny, kieruj się jedną z trzech ścieżek pomocniczych, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

W naszej ofercie znajdziesz zdrowy catering dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Do wyboru masz dietę:

  • tradycyjną,
  • wegetariańską,
  • ichtiwegetariańską,
  • sportową,
  • oczyszczającą.
  • indywidualną (uwzględniającą alergie pokarmowe i przeciwwskazania medyczne).

Nasza zdrowa dieta na cały tydzień to również szeroki zakres kaloryczności (od 1000 kcal do nawet 3500 kcal). Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz i jaki jest cel, który chcesz osiągnąć. Możesz wybrać również to, ile posiłków chcesz dostawać (sam obiad, zestaw 3-posiłkowy lub 5-posiłkowy).

Interesuje Cię zdrowy catering Apet’eat? Zamów go TUTAJ!

Nasi dietetycy z przyjemnością dopasują dietę, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb żywieniowych. Aby to zrobić i zapewnić Ci zdrowy catering wystarczą nam trzy kroki:

photo

Wywiad

Przeprowadzimy z Tobą wywiad, w którym odpowiesz nam na ważne pytania. Opowiesz nam o sobie, o tym, jak wygląda Twój dzień, co lubisz, czego nie, jakie są Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, stan zdrowia oraz cele, które chcesz osiągnąć. Każda informacja ma dla nas ogromne znaczenie.

photo

Dopasowanie

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu nasz dietetyk zaproponuje dla Ciebie odpowiednią dietę, tak abyś miał pewność, że jesz smacznie, zdrowo, różnorodnie, a przy tym dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych i realizujesz wyznaczone cele.

photo

Twoje posiłki

Gdy dieta będzie już dostosowana do Twoich potrzeb, pozostaje tylko czekać na pierwszą dostawę! Gotowe dania, zamknięte w wygodnych opakowaniach, będą dostarczane zawsze na czas do Twojego domu, pracy czy szkoły.

Formularz zamówienia

Wybór odpowiedniego cateringu dietetycznego to ważna decyzja. Jeśli przez związaniem się z nami na dłużej chciałbyś przetestować nasze posiłki, dajemy Ci taką możliwość! Zamów jednodniowy zestaw próbny już dziś – tylko od 49 zł za 5 posiłków z dowolnie wybranego planu żywieniowego!
Skontaktuj się z nami w tej sprawie telefonicznie: 608 000 251 lub mailowo: info@apeteat.pl

DEKALOG APET'EAT

Zdrowy catering dostosowany do Twoich potrzeb oraz dieta skomponowana przez specjalistów to jeszcze nie wszystko.

Stosując się do poniższych zasad żywienia, łatwiej osiągniesz swój cel!

photo

Zaplanuj stałe pory spożywania wszystkich posiłków tak, aby przerwy między nimi wynosiły nie więcej niż 3-4 godziny. Dzień rozpocznij od śniadania zjedzonego najpóźniej do 1 godziny po przebudzeniu.

photo

Ostatni posiłek spożyj minimum 2-3 godziny przed snem.

photo

Nie podjadaj między posiłkami . Pojadanie oznacza dodatkowe kalorie, które utrudnią Ci osiągnięcie zaplanowanego celu diety.

photo

Codziennie pij około 2 litrów pozbawionych kalorii płynów. Najlepsza do picia będzie woda, a także słabe, niesłodzone napary herbaty (np. zielonej, białej, czarnej, ziołowej lub owocowej).

photo

Podczas stosowania diety unikaj spożywania alkoholu. Napoje go zawierające to produkty wysokokaloryczne , ponieważ 1g etanolu dostarcza aż 7 kcal!

photo

Unikaj dosalania naszych posiłków, ponieważ nadmiar soli podnosi ciśnienie tętnicze krwi oraz zatrzymuje wodę w organizmie, powodując obrzęki.

photo

Posiłki jedz powoli, delektując się każdym przeżuwanym kęsem. Dzięki temu zaspokoisz głód i dłużej będziesz czuł sytość.

photo

Nie pomijaj żadnego posiłku, nawet jeśli nie czujesz głodu. Twój organizm potrzebuje regularnych dostaw energii i składników odżywczych.

photo

Pamiętaj o aktywności fizycznej. Wybierz taką formę ruchu, która najbardziej Ci odpowiada i podejmuj ją regularnie.

photo

Odrzuć na zawsze niewłaściwe nawyki żywieniowe. Po osiągnięciu swojego celu staraj się utrzymać styl życia poznany z Apet’eat. W ten sposób dokonasz trwałej zmiany w odżywianiu i unikniesz efektu jo-jo.