Catering dietetyczny Apet’eat to idealne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców stolicy oraz okolic. Warszawa to miasto dynamiczne, wymagające szybkiego trybu życia, co sprawia, dieta na dowóz może pomóc zaoszczędzić Ci sporo cennego czasu. A także stresu i energii związanych z planowaniem i przestrzeganiem godzin posiłków. W  Apet’eat przygotowujemy zdrowe i pożywne plany dietetyczne i dostarczamy je we wskazane przez Ciebie miejsce. Zamawiając naszą dietę pudełkową, masz gwarancję, że codziennie rano otrzymasz 3 lub 5 gotowych posiłków (w zależności od wybranego planu diety). Twoje jedzenie będzie przygotowywane przez zespół specjalistów – dietetyka i wykwalifikowanych kucharzy, z uwzględnieniem Twoich preferencji żywieniowych oraz ewentualnych alergii pokarmowych. Kaloryczność posiłków jest dopasowana do Twojej aktywności oraz planu dnia. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, co i kiedy zjeść oraz czy któraś przekąska nie sprawi, że przekroczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

Dowóz gratis!

Warszawa to również miasto stosunkowo drogie. Dlatego w trosce o finanse klientów Apet’eat nasza dieta z dostawą jest dostarczana bez dodatkowych opłat za dowóz na terenie miasta stołecznego Warszawa. Nie dość, że zaoszczędzisz swój cenny czas, który musiałbyś przeznaczyć na gotowanie i robienie zakupów, to jeszcze dostaniesz gotowy zestaw pysznych posiłków każdego dnia pod drzwi Twojego domu (lub pod wskazany adres pracy czy szkoły). Nasze posiłki możesz bez problemu zabrać ze sobą i cieszyć się nimi w dowolnym miejscu! Dostawy realizowane są w godzinach 4:00 – 10:00. Wystarczy, że podasz 2-godzinny przedział czasowy, a pod Twoimi drzwiami codziennie znajdzie się pyszny catering dietetyczny Apet’eat!

Dowóz poza granicami Warszawy – dopłata

Jeżeli mieszkasz pod Warszawą, to również możesz zamówić nasz catering dietetyczny Apet’eat do swojego domu. Sprawdź, czy Twoja miejscowość znajduje się na naszej liście obsługiwanych lokalizacji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia dodatkowej opłaty za dowóz.

Obsługiwane lokalizacje poza Warszawą

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego diety pudełkowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej siedziby:

  • ul. Krasińskiego 10, Warszawa,

a Twój dzienny koszt cateringu obniżymy o 4 zł!