Notoryczny brak czasu oraz szybki styl życia to domena naszych czasów. Warto jednak pamiętać, że to jak oraz ile jemy, ma kluczowy wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Nie należy więc zaniedbywać zdrowego odżywiania. Jeśli brakuje Ci czasu na zakupy i przygotowywanie posiłków, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Dieta Lunch Box Warszawa to prawidłowo skomponowane posiłki, które możesz zjeść w ciągu zaledwie kilku minut!

Czym jest Lunch Box?

Oferta Lunch Box naszej firmy skierowana jest do osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu, jednak z różnych przyczyn nie udaje im się wprowadzić prawidłowej, zdrowo zbilansowanej diety. To doskonały wybór dla osób zapracowanych i zabieganych, które często sięgają w biegu po słodkie przekąski lub dania typu fast food. Modyfikacja takiego trybu życia to konieczność dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Lunch Box to plan żywieniowy składający się z 3 posiłków dowożonych do Klientów każdego dnia rano.

Jak wygląda jadłospis Lunch Box?

Dla swoich Klientów przygotowaliśmy warianty oferty Lunch Box Warszawa, co znacznie ułatwia wybór posiłków:

  • I śniadanie, obiad i podwieczorek

Bez względu na wybraną opcję możesz zawsze liczyć na zdrowe menu zbilansowane przez wykwalifikowanych dietetyków. Dokładamy wszelkich starań, aby dowożone przez nas posiłki były zawsze świeże i zróżnicowane, co pozwala uniknąć niedoborów żywieniowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiednich produktów spożywczych oraz przygotowywanie posiłków to zadanie czasochłonne, dlatego chcemy Cię w tym wyręczyć.

Warianty kaloryczne Lunch Box

Zapotrzebowanie kaloryczne uzależnione jest od płci, wieku, aktywności fizycznej oraz wielu innych, zmiennych czynników. Aby ułatwić Ci wybór kaloryczności swoich posiłków, przygotowaliśmy kilka wariantów do wyboru: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

Lunch Box (I śniadanie + obiad + podwieczorek) z diety

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA LUNCH BOX (KCAL)

500 kcal700 kcal800 kcal1100 kcal1100 kcal1400 kcal
48 zł50 zł52 zł56 zł58 zł60 zł

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA LUNCH BOX (KCAL)

600 kcal800 kcal900 kcal1200 kcal1200 kcal1600 kcal
48 zł50 zł52 zł56 zł58 zł60 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 3 posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

Plan żywieniowy dostępny również w wersji bezglutenowej (patrz plan indywidualny).

Lunch Box Warszawa z dostawą do domu i pracy

Oferta Lunch Box to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na zdrowo zbilansowanych posiłkach. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów, dlatego w naszym portfolio wciąż przybywa nowych pomysłów.

ZAMÓW

Cena już od 48 zł