Dieta wegetariańska to sposób żywienia, który wyklucza spożywanie mięsa oraz niektórych produktów odzwierzęcych. Wiele osób decyduje się na nią ze względów zdrowotnych, etycznych lub środowiskowych. Na szczęście prawidłowo zbilansowana dieta bez mięsa jest możliwa. Nie masz czasu na gotowanie? Dieta pudełkowa wegetariańska będzie dla Ciebie najlepszym wyborem!

Dla kogo jest dieta pudełkowa wegetariańska Warszawa?

Dieta pudełkowa wegetariańska to plan żywieniowy przeznaczony dla każdego, kto chce wyeliminować mięso i ryby z codziennego menu. Opcja ta pozwala zachować prawidłowo zbilansowaną dietę zawierającą produkty roślinne, które zastępują składniki odżywcze zawarte w mięsie.

Jak wygląda jadłospis diety pudełkowej wegetariańskiej?

Każda dieta pudełkowa wegetariańska dostępna w naszej ofercie układana jest przez wykwalifikowanych dietetyków. Dzięki temu posiłki są zdrowe i prawidłowo zbilansowane pod względem kaloryczności i zawartości składników odżywczych. Dieta pudełkowa wegetariańska zawiera produkty pełnoziarniste, nabiał, jaja, warzywa, rośliny strączkowe, owoce oraz zdrowe tłuszcze. Dodatkowym źródłem białka są produkty takie jak: tofu, tempeh oraz seitan.

Przykładowe menu

Śniadanie
Tartaletki z pastą z awokado z warzywami
II Śniadanie
Czarne oliwki z liczi, melonem i granatem
Obiad
Indyjskie burgery z kaszą bulgur i surówką z kapusty
Podwieczorek
Koktajl z jarmużem i pomarańczą
Kolacja
Sałatka z kaszy jaglanej, sera fety i pesto bazyliowym

Warianty kaloryczne diety pudełkowej wegetariańskiej

Każda dieta wegetariańska dostępna w naszej ofercie dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Catering dostępny jest w kilku wersjach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

 

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59 zł61 zł63 zł64 zł66 zł70 zł

3-4 tygodnie

57 zł59 zł61 zł62 zł64 zł68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

Plan żywieniowy dostępny również w wersji bezglutenowej (patrz plan indywidualny).

Dieta pudełkowa wegetariańska Warszawa z dostawą do domu

W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje diet dostarczanych pod same drzwi:

Co wyróżnia dietę pudełkową wegetariańską?

Dieta pudełkowa wegetariańska to specjalnie dobierane, świeże produkty spożywcze zestawione w pyszne i prawidłowo skomponowane posiłki bez dodatku mięsa.

Zbilansowana dieta wegetariańska

Rezygnacja z mięsa wymaga alternatywnych źródeł białka, witamin i składników odżywczych, które można znaleźć w naszej diecie pudełkowej.

Skuteczna dieta wegetariańska

Jeśli komponowanie bezmięsnych posiłków sprawia Ci trudności, chętnie dostarczymy Ci codzienne menu, które wpisuje się w Twoje założenia żywieniowe.

ZAMÓW

Cena już od 54 zł za dzień