Odchudzanie to trudne zadanie wymagające modyfikacji dotychczasowego trybu życia. Na szczęście na rynku istnieje szereg udogodnień, które ułatwiają przejście przez ten trudny czas. Jednym z nich jest dieta pudełkowa redukcyjna, która zwolni Cię z obowiązku gotowania oraz liczenia kalorii. Dzięki temu możesz chudnąć w zdrowym tempie pod okiem specjalistów.

Dla kogo jest dieta standard?

Podjęcie decyzji o zdrowym racjonalnym żywieniu to pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki. Obok aktywności fizycznej kolejnym etapem jest prawidłowo zbilansowana dieta. Catering to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą na trwałe zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i smaczny sposób.

Jak wygląda jadłospis diety standard?

Dieta standard, którą oferuje nasz catering Warszawa, składa się z 5 pełnowartościowych posiłków komponowanych przez wykwalifikowanych dietetyków. W codziennym menu znajdziesz produkty pełnoziarniste, chude mięso, ryby, nabiał, jaja, warzywa, rośliny strączkowe, owoce oraz zdrowe tłuszcze. Jeśli nie spożywasz mięsa, Twoim oczekiwaniom sprosta dieta pudełkowa wegetariańska Warszawa lub dieta pudełkowa ichtiwegetariańska.

Dieta standard – przykładowe menu

Śniadanie
Kakaowy pudding z kaszy manny z polewą z owoców leśnych
II Śniadanie
Sałatka z arbuzem, serem typu feta i miętą
Obiad
Pierś z kurczaka w sosie pietruszkowym, puree ziemniaczane podane z bukietem warzyw
Podwieczorek
Kremowa zupa pomidorowa z nutą chili
Kolacja
Sałatka makaronowa z ogórkiem, pomidorkami i zielonym groszkiem z sosem koperkowym

Warianty kaloryczne diety:

W zależności od potrzeb nasi dietetycy pomogą Ci w doborze kaloryczności diety, aby przynosiła oczekiwane rezultaty. W naszej ofercie znajdują się warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59zł61 zł63 zł64 zł66 zł70 zł

3-4 tygodnie

57 zł59 zł61 zł62 zł64 zł68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

 

ZAMÓW

Cena już od 57 zł za dzień