Odchudzanie to trudne zadanie wymagające modyfikacji dotychczasowego trybu życia. Na szczęście na rynku istnieje szereg udogodnień, które ułatwiają przejście przez ten trudny czas. Jednym z nich jest dieta pudełkowa redukcyjna, która zwolni Cię z obowiązku gotowania oraz liczenia kalorii. Dzięki temu możesz chudnąć w zdrowym tempie pod okiem specjalistów.

Dla kogo jest dieta pudełkowa na redukcję?

Podjęcie decyzji o odchudzaniu to pierwszy krok w stronę szczupłej sylwetki. Obok aktywności fizycznej kolejnym etapem jest prawidłowo zbilansowana dieta na redukcję. Catering to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą na trwałe zrzucić zbędne kilogramy w zdrowy i smaczny sposób.

Jak wygląda jadłospis diety redukcyjnej catering?

Dieta redukcyjna, którą oferuje nasz catering Warszawa, składa się z 5 pełnowartościowych posiłków komponowanych przez wykwalifikowanych dietetyków. W codziennym menu znajdziesz produkty pełnoziarniste, chude mięso, ryby, nabiał, jaja, warzywa, rośliny strączkowe, owoce oraz zdrowe tłuszcze. Jeśli nie spożywasz mięsa, Twoim oczekiwaniom sprosta dieta pudełkowa wegetariańska Warszawa lub dieta pudełkowa ichtiwegetariańska.

Dieta na redukcję – przykładowe menu oferowane przez nasz catering

Śniadanie
Sałatka caprese z mozzarellą, pomidorami, oliwkami i bazylią
II Śniadanie
Malinowa panna cotta
Obiad
Grillowana pierś z kurczaka z kokosową nutą z ryżem brązowym i surówką z marchewki
Podwieczorek
Krem z rukoli i kalafiora
Kolacja
Papryka faszerowana warzywami z serem feta

Warianty kaloryczne diety redukcyjnej catering

W zależności od potrzeb nasi dietetycy pomogą Ci w doborze kaloryczności diety, aby przynosiła oczekiwane rezultaty. W naszej ofercie znajdują się warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal. Wyjątek stanowi dieta pudełkowa dla sportowców, którzy mają zwiększone zapotrzebowane kaloryczne. Dieta redukcyjna w tym przypadku wymaga indywidualnego podejścia, jakie oferuje nasz catering Warszawa.

 

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59zł61 zł63 zł64 zł66 zł70 zł

3-4 tygodnie

57 zł59 zł61 zł62 zł64 zł68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

Plan żywieniowy dostępny również w wersji bezglutenowej (patrz plan indywidualny).

Dieta pudełkowa redukcyjna Warszawa z dostawą do domu

Dieta pudełkowa redukcyjna dostarczana pod same drzwi to doskonała recepta na zdrowe odżywianie. Torba z pudełkami Lunch Box zawiera posiłki na cały dzień, które z łatwością można odgrzać lub spożyć na zimno.

Co wyróżnia dietę redukcyjną Warszawa?

Dieta redukcyjna pozwala uzyskać ujemny bilans kaloryczny, co umożliwia odchudzanie. Catering Warszawa jest więc doskonałym sposobem, aby ograniczyć kaloryczność posiłków, ale jednocześnie nie doprowadzić do niedoborów pokarmowych.

Zbilansowana dieta redukcyjna

Prawidłowo dopasowana dieta redukcyjna to skuteczny sposób na odchudzanie. Co istotne, kilogramy możesz gubić w zdrowym tempie, co pozwala uniknąć przykrego efektu jo-jo. Jeśli chcesz bardziej szczegółowo dostosować dietę pod swoje preferencje, sprawdź indywidualny catering Warszawa.

Skuteczna dieta redukcyjna

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na odchudzanie, wypróbuj ofertę naszego cateringu. Gwarantujemy, że efekty przerosną Twoje oczekiwania.

ZAMÓW

Cena już od 54 zł za dzień