Oczekiwanie na nowego członka rodziny to ważny czas dla przyszłej mamy. Wymaga on nie tylko troski o własne zdrowie, ale również sposób żywienia. Dieta dla kobiet w ciąży powinna być prawidłowo zbilansowana pod względem kaloryczności i zawartości składników odżywczych. Pozwala to kobiecie czuć się dobrze, a dziecku prawidłowo rosnąć.

Komu polecana jest dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży?

Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży Warszawa to specjalnie skomponowane posiłki przeznaczone dla kobiet spodziewających się potomstwa.

Jak wygląda jadłospis diety pudełkowej dla kobiet w ciąży?

Dieta dla kobiet w ciąży istotnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka, dlatego nasze posiłki komponowane są przez wykwalifikowanych dietetyków. Nasz catering składa się z 5 pysznych posiłków, które dostarczane są każdego dnia rano. Ich podstawą są: produkty pełnoziarniste, chude mięso, ryby, nabiał, jaja, warzywa, owoce oraz zdrowe źródła tłuszczu. Z menu zostają wyeliminowane produkty, których powinny unikać kobiety w ciąży takie jak: surowe ryby, sery pleśniowe oraz kiełki.

Przykładowe menu diety dla kobiet ciężarnych

Śniadanie
Pasta z pieczonych warzyw z chlebem razowym
II Śniadanie
Ciasteczka owsiane
Obiad
Rolada drobiowa w sosie śliwkowym z ryżem basmati i brukselką
Podwieczorek
Krem z dyni
Kolacja
Sałatka z jajkiem, pomidorkami cherry i sosem vinegrett

Warianty kaloryczne diety pudełkowej dla kobiet w ciąży

Kaloryczność diety dla kobiet ciężarnych uzależniona jest od trymestru ciąży oraz indywidualnych cech kobiety, takich jak wiek, waga, czy aktywność. Nasza dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży Warszawa to aż 6 wariantów do wyboru: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

 

 

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59 zł61 zł63 zł64 zł66 zł70 zł

3-4 tygodnie

57 zł59 zł61 zł62 zł64 zł68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

Plan żywieniowy dostępny również w wersji bezglutenowej (patrz plan indywidualny).

Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży Warszawa z dostawą do domu

Nasza dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży to niejedyna propozycja z naszej oferty. Do wyboru masz również:

Co wyróżnia dietę pudełkową dla kobiet w ciąży?

Dieta dla kobiet w ciąży to zdrowy, prawidłowo zbilansowany sposób żywienia. Posiłki bazujące na świeżych, pełnowartościowych produktach stanowią podstawowe źródło energii dla przyszłej mamy oraz rozwijającego się płodu. Ze swoich zestawów usunęliśmy produkty szczególnie niebezpieczne jak surowe ryby, sery pleśniowe oraz kiełki.

Zbilansowana dieta dla kobiet w ciąży

Prawidłowo zbilansowana dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży to idealne rozwiązanie dla pań, które chcą zadbać o wzorowy rozwój swojego dziecka. Warszawa to miasto, na którego terenie dowozimy codziennie świeże posiłki.

Skuteczna dieta dla kobiet w ciąży

Aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka wcale nie musisz spędzać długich godzin na doborze odpowiednich produktów oraz przygotowywaniu posiłków. Zaufaj naszym specjalistom i postaw na bezpieczną dietę pudełkową dla ciężarnych!

ZAMÓW

Cena już od 54 zł za dzień