Pogorszone samopoczucie, brak energii oraz przewlekłe zmęczenie mogą przytrafić się każdemu. Często zwiastują one nagromadzenie się w organizmie szkodliwych toksyn, które negatywnie wpływają na kondycję. Aby się ich pozbyć, warto postawić na przemyślane oczyszczanie organizmu.

Dla kogo jest post warzywno-owocowy ?

Post warzywno-owocowy to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobów na zwiększenie swojej witalności. Wśród naszych klientów najczęściej spotykamy osoby borykające się z przewlekłym zmęczeniem, spadkiem nastroju i osłabieniem odporności.
Dieta ta będzie doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą zredukować skutki nieprawidłowego żywienia, np. po wyjeździe urlopowym.

Jak wygląda jadłospis postu warzywno-owocowego?

Post warzywno-owocowy Warszawa komponowana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków. Dzięki temu możesz skutecznie usunąć toksyny, które nagromadziły się w organizmie na skutek kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem, wodą i żywnością, szybkiego tempa życia i nadmiaru używek. Dieta ta opiera się na warzywach niskoskrobiowych, wykluczając warzywa strączkowe jak i te o wysokim indeksie glikemicznym. Dozwolone jest również spożywanie niektórych niskocukrowych owoców. Bardzo ważnym elementem postu są naturalne kiszonki, które mają charakter probiotyczny.

Post warzywno-owocowy – przykładowy jadłospis

Śniadanie
Zakwas buraczany/
Surówka z białej kapusty z ogórkiem kiszonym, pomidorem i cebulką
II Śniadanie
Mus jabłkowo-dynowy z  dodatkiem marchwi i cynamonu
Obiad
Gulasz warzywny
Podwieczorek
Zupa brokułowa
Kolacja
Opiekane warzywa

 

Post warzywno-owocowy Warszawa z dostawą do domu

Post to skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu, przywrócenie sił i witalności. W swojej ofercie mamy również wiele innych pozycji odpowiadających na potrzeby naszych Klientów:

 

ZAMÓW

Zamówienia przyjmujemy:

mailowo - zamowienia@apeteat.pl

telefonicznie - 608 000 251