Pogorszone samopoczucie, brak energii oraz przewlekłe zmęczenie mogą przytrafić się każdemu. Często zwiastują one nagromadzenie się w organizmie szkodliwych toksyn, które negatywnie wpływają na kondycję. Aby się ich pozbyć, warto postawić na przemyślane oczyszczanie organizmu.

Dla kogo jest dieta detoksykacyjna Warszawa?

Dieta Detox Warszawa to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobów na zwiększenie swojej witalności. Wśród naszych klientów najczęściej spotykamy osoby borykające się z przewlekłym zmęczeniem, spadkiem nastroju i osłabieniem odporności. Dieta detoksykacyjna stanowi też doskonały wybór dla tych, którzy chcą zredukować skutki nieprawidłowego żywienia, np. po wyjeździe urlopowym.

Jak wygląda jadłospis diety detoksykacyjnej?

Nasza dieta Detox Warszawa komponowana jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków. Dzięki temu możesz skutecznie usunąć toksyny, które nagromadziły się w organizmie na skutek kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem, wodą i żywnością, szybkiego tempa życia i nadmiaru używek.

Dieta Detox – przykładowy jadłospis

Śniadanie
Lemoniada oczyszczająca
Kasza jaglana zapiekana z owocami jagodowymi
II Śniadanie
Lemoniada oczyszczająca
Lniany kisiel z mango
Obiad
Lemoniada oczyszczająca
Marchwiowe burgery podane z surówką z białej rzodkwi
Podwieczorek
Lemoniada oczyszczająca
Koktajl „ogórkowo-melonowe oczyszczenie z miętą”
Kolacja
Lemoniada oczyszczająca
Hummus buraczany z warzywnymi słupkami

Warianty kaloryczne diety detoksykacyjnej

Dieta detoksykacyjna bazuje na owocach, warzywach oraz składnikach oczyszczających, dlatego uznawana jest za dietę niskokaloryczną. W związku z tym trwa 5 dni. Po zakończeniu detoxu zalecany jest 14-dniowy etap stabilizacji na diecie wegetariańskiej dopasowanej do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego.

Cennik

Catering dietetyczny Apet’eat Detox – program skrócony: 325 zł (5 dni)

  • wprowadzenia do diety oczyszczającej – 2 dni
  • właściwe oczyszczanie – 3 dni

Catering dietetyczny Apet’eat Detox – program pełny: 1 100 zł (19 dni)

  • wprowadzenia do diety oczyszczającej – 2 dni
  • właściwe oczyszczanie – 3 dni
  • etap stabilizacji na diecie wegetariańskiej – 14 dni

Dieta detoksykacyjna Warszawa z dostawą do domu

Dieta Detox to skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu, przywrócenie sił i witalności. W swojej ofercie mamy również wiele innych pozycji odpowiadających na potrzeby naszych Klientów:

Co wyróżnia Dietę Detox Warszawa?

Dieta Detox Warszawa trwa 5 dni i bazuje na bezglutenowym, bezlaktozowym i wegańskim planie żywienia. Wykorzystywane produkty spożywcze przyspieszają eliminację z organizmu niepożądanych składników i przywracają lepsze samopoczucie.

Zbilansowana Dieta Detox

Dieta detoksykacyjna jest bogata w witaminy, składniki mineralne oraz błonnik pokarmowy, co sprzyja oczyszczaniu organizmu. 5-dniowy plan żywieniowy to doskonały sposób na poprawę samopoczucia.

Skuteczna Dieta Detox

Zmęczenie, problemy z koncentracją czy spadek nastroju odbierają radość z życia, dlatego warto z nimi walczyć. Wypróbuj dietę Detox i żyj pełnią sił!

ZAMÓW

Zamówienia przyjmujemy:

mailowo - info@apeteat.pl

telefonicznie - 608 000 251, 22 253 44 44