Dieta bez ryb (Warszawa) to propozycja dla każdego, kto nie przepada za tym składnikiem lub musi z niego zrezygnować ze względu na alergię pokarmową. Zawarte w rybach zdrowe kwasy tłuszczowe powinny być jednak zastąpione innymi produktami, które dostarczają je organizmowi. Nasz catering doskonale radzi sobie z takimi wyzwaniami.

Dla kogo jest dieta pudełkowa bez ryb Warszawa?

Dieta pudełkowa bez ryb Warszawa to propozycja dla osób, które chcą wyeliminować ryby ze swojego codziennego menu. Może to wynikać z alergii pokarmowej lub niechęci do tego składnika. Aby jednak zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę, naturalne składniki ryb muszą być zastąpione innymi produktami, bogatymi w kwasy tłuszczowe omega-3 jak orzechy, nasiona lub zdrowe tłuszcze roślinne.

Jak wygląda jadłospis diety pudełkowej bez ryb?

Nasza dieta pudełkowa bez ryb w lokalizacji Warszawa komponowana jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie zbilansowanie posiłków. W jadłospisie nie brakuje takich produktów jak chude mięso, produkty pełnoziarniste, nabiał, jaja, warzywa, rośliny strączkowe, owoce oraz roślinne źródła kwasów tłuszczowych.

Przykładowe menu dla diety pudełkowej bez ryb

Śniadanie
Owsianka na mleku z bakaliami
II Śniadanie
Pudding chia z sosem wiśniowym
Obiad
Pad thai z tofu, jajkiem i pędami bambusa
Podwieczorek
Dietetyczne podjaduchy z cukinii
Kolacja
Sałatka z mozzarellą, warzywami i sosem vinegrett

Warianty kaloryczne diety pudełkowej bez ryb

Aby dopasować jadłospis do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, przygotowaliśmy catering pudełkowy bez ryb w kilku wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

 

 

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59 zł61 zł63 zł64 zł66 zł70 zł

3-4 tygodnie

57 zł59 zł61 zł62 zł64 zł68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

Plan żywieniowy dostępny również w wersji bezglutenowej (patrz plan indywidualny).

Dieta pudełkowa bez ryb Warszawa z dostawą do domu

Dieta pudełkowa bez ryb Warszawa to zaledwie początek różnorodnej oferty naszego cateringu. Do naszych Klientów każdego dnia trafia również:

Co wyróżnia dietę pudełkową bez ryb Warszawa?

Dieta bez ryb na tle innych pozycji z naszej oferty wyróżnia się zastąpieniem ryb innymi źródłami zdrowych kwasów tłuszczowych, jak orzechy, nasiona oraz oleje roślinne. Warszawa to miasto, na którego terenie dostarczamy posiłki.

Zbilansowana dieta pudełkowa bez ryb

Rezygnacja z ryb wcale nie musi oznaczać problemów z niedoborami żywieniowymi. Nasi dietetycy zadbają, aby Twój organizm każdego dnia dostawał wszystkie potrzebne składniki, gwarantujące zdrowie i witalność.

Skuteczna dieta pudełkowa bez ryb

Jeśli brakuje Ci czasu na zakupy, dobór produktów spożywczych i gotowanie posiłków albo nie przepadasz za przygotowywaniem potraw, dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dostarczamy zdrowe i pyszne posiłki.

ZAMÓW

Cena już od 54 zł za dzień