Dieta bez ryb to propozycja dla każdego, kto nie przepada za tym składnikiem lub musi z niego zrezygnować ze względu na alergię pokarmową. Zawarte w rybach zdrowe kwasy tłuszczowe powinny być jednak zastąpione innymi produktami, które dostarczają je organizmowi. Nasz catering doskonale radzi sobie z takimi wyzwaniami.

Dla kogo jest dieta bez ryb?

Dieta pudełkowa bez ryb to propozycja dla osób, które chcą wyeliminować ryby ze swojego codziennego menu. Może to wynikać z alergii pokarmowej lub niechęci do tego składnika. Aby jednak zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę, naturalne składniki ryb muszą być zastąpione innymi produktami, bogatymi w kwasy tłuszczowe omega-3 jak orzechy, nasiona lub zdrowe tłuszcze roślinne.

Jak wygląda jadłospis diety?

Nasza dieta pudełkowa bez ryb w lokalizacji Warszawa komponowana jest przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie zbilansowanie posiłków. W jadłospisie nie brakuje takich produktów jak chude mięso, produkty pełnoziarniste, nabiał, jaja, warzywa, rośliny strączkowe, owoce oraz roślinne źródła kwasów tłuszczowych.

Przykładowe menu dla diety pudełkowej bez ryb

Śniadanie
Owsianka na mleku z bakaliami
II Śniadanie
Pudding chia z sosem wiśniowym
Obiad
Pad thai z tofu, jajkiem i pędami bambusa
Podwieczorek
Dietetyczne podjaduchy z cukinii
Kolacja
Sałatka z mozzarellą, warzywami i sosem vinegrett

Warianty kaloryczne diety bez ryb

Aby dopasować jadłospis do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, przygotowaliśmy catering pudełkowy bez ryb w kilku wariantach kalorycznych: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.

WARTOŚĆ ENERGETYCZNA (KCAL)

1-2 tygodnie

59 zł 61 zł 63 zł 64 zł 66 zł 70 zł

3-4 tygodnie

57 zł 59 zł 61 zł 62 zł 64 zł 68 zł

Powyższe ceny obejmują:

– koszt całodziennego zestawu 5-ciu posiłków,

– bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa.

ZAMÓW

Cena już od 57 zł za dzień