366 dni fit z Apet’eat – Wakacyjna sylwetka last minute

Do wakacji coraz bliżej, a Ty ostatnie dni spędzasz na zamartwianiu się, czy jesteś odpowiednio przygotowany/-a na nadchodzący urlop? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka rad, które ochronią Cię przed najczęściej popełnianymi błędami żywieniowymi, w dążeniu do idealnej sylwetki na lato.

„Dietom cud” mówimy stanowcze NIE!

Kiedy czas nagli, chcemy sięgać po najszybsze rozwiązania – utrata zbędnych kilogramów w jak najkrótszym czasie, bez żadnego wysiłku. Niestety, ani głodówki, ani tym bardziej „diety cud” (takie, jak: 1000 kcal, monotematyczne, jednoskładnikowe, Atkinsa, Dukana i inne [https://apeteat.pl/szkodliwe-diety- i-zle-praktyki/]) mogą być przyczyną zmory, jaką jest efekt jo-jo. A my boimy się nie tylko powrotu do poprzedniej masy ciała, ale także nadwyżki, która często pojawia się przy stosowaniu nieodpowiednio zbilansowanej diety. Dodatkowo, częste odchudzanie oraz wahania masy ciała, w przyszłości mogą doprowadzić do coraz większych problemów z pozbywaniem się nadprogramowych kilogramów. Dlatego też nie szukaj na siłę szybkich rozwiązań, bo to nie jest recepta na szczupłą sylwetkę na dłuższy czas.

Filozofia jedzenia

Przede wszystkim – zacznij od zmiany swojego myślenia. Klucz do sukcesu często tkwi w naszej psychice, toteż postrzeganie diety jako katorgi czy męczarni nie sprawi, że będziesz się czuła na niej komfortowo. A czasy, w których zalecano jedzenie kapusty przez cały dzień bezpowrotnie już przemijają (i mamy nadzieję, że do końca przeminą). Świadomość żywieniowa w naszym kraju rośnie – co bardzo cieszy dietetyków i specjalistów od żywienia. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, że głodówki i „diety cud” to nie są odpowiednie rozwiązania na trwałą utratę masy ciała. Warto swoje nawyki żywieniowe zmienić na dłużej, a z diety zrobić własną filozofię życiową, która poprawi nie tylko nasz wygląd, ale także doda nam odwagi i pewności siebie, zadba o zdrowie oraz świetne samopoczucie.

Szukaj pomocy – w Warszawie skorzystaj z cateringu dietetycznego Apet’eat

Twoje nastawienie do diety faktycznie zmieniło się, ale męczy Cię ciągłe wyszukiwanie przepisów, zakupy, przygotowanie posiłków, pakowanie ich wszystkich do pudełek, aby móc zjeść zdrowe danie w szkole lub w pracy. Mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne – skorzystaj z diety pudełkowej Apet’eat. Uważasz, że taki sposób żywienia jest drogi i nie dla Ciebie? Usiądź na spokojnie i zrób bilans zakupów, które wykonujesz w ciągu tygodnia – na 5 różnorodnych i zbilansowanych posiłków w ciągu dnia.

Różnica w cenie jest niewielka? Doskonale o tym wiemy, a dodatkowo pomyśl, ile czasu zaoszczędzasz – nie musisz już robić zakupów i przygotowywać posiłków, a nasz kurier dostarczy Ci zbilansowany jadłospis pod same drzwi. A wszystko to dostosowane do Twoich potrzeb – wystarczy zgłosić nam jakich produktów lub potraw nie lubisz. Nie bój się pytać – wszelkie wątpliwości i wahania możesz także rozwiać poprzez rozmowę z naszymi wykwalifikowanymi dietetykami, którzy zawsze służą pomocą oraz radą. I nie czekaj! Jest jeszcze mnóstwo czasu na to, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale zacznij nad tym pracować już dziś.

Porady Apet’eat

Dominika Łuczak
Dietetyk i Konsultant Klienta Apet’eat

dieta_ucznia

Dodaj komentarz