Wybór diety

Czas zamówienia

Dane dostawy

Podsumowanie


Wybierz dietę:


Redukcja masy ciała

Plan żywieniowy cateringu dietetycznego „Redukcja masy ciała” skierowany jest do osób, które chcą na trwałe zgubić zbędne kilogramy w zdrowy i smaczny sposób.

Zdrowa równowaga

Plan żywieniowy cateringu dietetycznego „Zdrowa równowaga” przeznaczony dla osób, które chciałyby się po prostu zdrowo odżywiać, nie tracąc czasu w kuchni.

Aktywni sportowo

Plan żywieniowy cateringu dietetycznego „Aktywni sportowo” został opracowany dla osób intensywnie uprawiających sport, zarówno rekreacyjnie, jak i zawodowo.

Indywidualny

Plan żywieniowy cateringu dietetycznego „Indywidualny” został stworzony z myślą o osobach, które mają specjalny potrzeby związane z odżywianiem.

Lunch Box

Lunch Box to plan żywieniowy składający się z 3 posiłków stworzony z myślą o osobach, które w pracy czy w szkole chcą się zdrowo odżywiać, omijając zgubne w skutkach posiłki typu fast food i słodkie przekąski.

Detox

Apet’eat Detox to dieta oczyszczająca – plan idealny dla każdego, kto czuje, że jego organizm nie funkcjonuje prawidłowo – zmaga się z przewlekłym zmęczeniem, spadkiem nastroju, osłabieniem odporności lub chce zredukować skutki nieprawidłowego żywienia, np. po wakacjach czy urlopie.