Catering dietetyczny Apet’eat to idealne rozwiązanie dla wszystkich mieszkańców Warszawy. Przygotowujemy zdrowe i pożywne plany dietetyczne i dostarczamy je we wskazane przez Ciebie miejsce. Zamawiając naszą dietę pudełkową, masz gwarancję, że codziennie rano otrzymasz 3 lub 5 gotowych posiłków (w zależności od wybranego planu diety). Twoje jedzenie będzie przygotowywane przez zespół specjalistów – dietetyka i wykwalifikowanych kucharzy.

Dowóz gratis!

Decydując się na wybrany plan żywieniowy, otrzymasz bezpłatną dostawę cateringu dietetycznego w obszarze M. St. Warszawa. Nie dość, że zaoszczędzisz swój cenny czas na gotowaniu i robieniu zakupów, to jeszcze dostaniesz gotowy zestaw pysznych posiłków każdego dnia do domu (lub pod wskazany adres pracy, czy szkoły). Dostawy realizowane są w godzinach 4:00 – 10:00. Wystarczy, że podasz 2-godzinny przedział czasowy a pod Twoimi drzwiami codziennie znajdzie się pyszny catering dietetyczny Apet’eat!

Dowóz poza granicami Warszawy

Jeżeli mieszkasz pod Warszawą, to również możesz zamówić nasz catering dietetyczny Apet’eat do swojego domu. Sprawdź, czy Twoja miejscowość znajduje się na naszej liście obsługiwanych lokalizacji. Skontaktuj się z nami na celu ustalenia dodatkowej opłaty za dowóz.

Obsługiwane lokalizacje poza Warszawą

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego diety pudełkowej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszej siedziby:

  • ul. Krasińskiego 10, Warszawa,

a Twój dzienny koszt cateringu obniżymy o 4 zł!

Promocje

Zapraszamy również do skorzystania z naszej promocji Współlokatorzy. Zamawiając większą ilość diet pod jeden adres, otrzymacie zniżki:

  • 2 zestawy – 5% zniżki,
  • 3-4 zestawy: 7% zniżki,
  • 5 lub więcej zestawów: 10% zniżki.